На виборчих дільницях працюють близько 2 тисяч правоохоронців
31 жовтня 2021 19:46 Місто
На виборчих дільницях працюють близько 2 тисяч правоохоронців Службу на дільничних та територіальних виборчих комісіях під час проведення позачергових виборів Харківського міського голови сьогодні, 31 жовтня, несуть близько 2 тис. правоохоронців.

Про це повідомив начальник Ситуаційного центру Головного управління Національної поліції в Харківській області Дмитро Цигульов.

За його словами, особовий склад продовжує працювати у посиленому варіанті. Також 2,5 тис. правоохоронців забезпечують публічну безпеку та порядок на вулицях, у громадських місцях масового скупчення людей, зокрема - на стадіону «Металіст» під час проведення футбольного матчу.

Дмитро Цигульов зазначив, що усі поліцейські, які працюють на дільницях, до заступання на службу змогли проголосувати. Крім того, всі вони отримали щеплення від COVID-19.

Також він зазначив, що наразі на базі Головного управління Національної поліції продовжує працювати робоча група ситуаційного центру.

«Вона працює цілодобово і продовжить працювати і відстежувати ситуацію після заркиття виборчих дільниць, під час підрахування голосів, задля забезпечення охорони публічної безпеки та порядку під час транспортування до територіальних виборчих комісій», - повідомив Дмитро Цигульов.

Начальник Ситуаційного центру зазначив, що з 8:00 до підрозділів поліції надійшло 54 повідомлення про події, пов’язані з виборчим процесом. За результатами перевірки одна подія була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також було зареєстровано подію про навмисне псування виборчого бюлетню і складено протокол про відповідне правопорушення. 

Дмитро Цигульов наголосив, що протягом голосування інформація про виялення грубих порушень виборчого процесу до підрозділів поліції не надходила. Поліція оперативно реагує на всі події та заяви, які надходили до поліції або виявлялися співробітниками ГУНП під час моніторингу соціальних мереж. За його словами, інформацію буде детально перевірено і у разі підтвердження фактів осіб, винних у скоєному правопорушенні, – буде притягнуто до передбаченої законом відповідальності. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини