На «Турбоатомі» створили добровільну дружину для захисту підприємства
28 лютого 2014 12:35
На «Турбоатомі» створили добровільну дружину для захисту підприємства Добровільна дружина з 50 чоловік із сьогоднішнього дня охороняє прохідні заводу «Турбоатом», щоб забезпечити працездатність підприємства і не допустити несанкціонованих проникнень на його територію.
Як повідомив сьогодні, 28 лютого, генеральний директор ВАТ «Турбоатом» Віктор Субботін, охорону заводу організували працівники підприємства, які позмінно чергують у свій неробочий час. За його словами, на такі заходи заводчани пішли через напружену обстановку, яка склалася навколо підприємства в останні дні. Спочатку з'явилася інформація про те, що якісь люди їдуть з Києва до Харкова, щоб блокувати роботу «Турбоатому». Водночас колишні співробітники заводу почали створювати нездорову ситуацію навколо підприємства. 

«В умовах ситуації , що склалася в країні, знаходяться деструктивні сили, які намагаються на цьому фоні домогтися власних цілей. В історії заводу теж є такі елементи, які в останні роки притихли, а тепер знову активізувалися. Це колишній в.о. гендиректора «Турбоатома» Євген Бєлінський, який був зміщений з посади сім років тому. Днями він звернувся в усі правоохоронні органи, що на «Турбоатомі» необхідно організувати перевірки, оскільки тут нібито відбуваються якісь колосальні фінансові порушення. Більше того, сьогодні ми виявили листівки з таким же змістом. Перевірки заводу почнуться в понеділок, але ми до цього готові, бо нас і так регулярно перевіряють різні органи», - зазначив Віктор Субботін. 

Гендиректор «Турбоатома» повідомив, що ситуація на підприємстві зараз під контролем, і запевнив, що завод виконає всі діючі контракти в строк і в повному обсязі. Крім того, вже сформований портфель замовлень на 2015 рік на 2 млрд грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини