На свята комунальні підприємства працюватимуть у звичайному режимі
05 січня 2021 14:27 ЖКГ
На свята комунальні підприємства працюватимуть у звичайному режимі У святкові дні комунальні підприємства міста вивозитимуть сміття, прибиратимуть прибудинкові території, розчищатимуть автомагістралі і внутрішньоквартальні дороги від снігу у звичайному режимі.

Про це сьогодні, 5 січня, йшлося на нараді з питань житлово-комунального господарства, яку провів секретар міської ради Ігор Терехов.

Оскільки 8 і 9 січня, за прогнозами синоптиків, в місті очікується погіршення погоди, мокрий сніг, Ігор Терехов доручив керівникам комунальних підприємств підготувати снігоприбиральну техніку та посипальні матеріали. Він підкреслив, що, незважаючи на свята, комунальники повинні забезпечити регулярне вивезення сміття, безперебійне прибирання прибудинкових територій, а також - на випадок погіршення погодних умов - оперативно розчищати від снігу автомагістралі, внутрішньоквартальні дороги і підходи до станцій метро.

Особливу увагу на нараді було приділено прибиранню прибудинкової території будинків ЖК, ЖБК та ОСББ. Ігор Терехов підкреслив, що побутові відходи з дворів цих будинків теж повинні вивозитися вчасно, навіть якщо від них не надходило відповідних заявок.

«Незважаючи на різдвяні свята, будемо працювати в штатному режимі. Ми повинні забезпечити життєдіяльність міста таким чином, щоб городяни не відчули, що ці свята існують для наших комунальних служб», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини