На стадіоні «Восток» відкриється новий спортивний комплекс
09 жовтня 2014 17:16
На стадіоні «Восток» відкриється новий спортивний комплекс Спортивний комплекс «Сафарі Восток» буде відкритий на стадіоні «Восток» (вул. 12 Квітня, 5а) у Харкові. Урочисте відкриття комплексу за участю заступника міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Олександра Попова відбудеться завтра, 10 жовтня. 

Комплекс побудований на кошти приватного інвестора і включає в себе крите футбольне поле зі штучним газоном, стаціонарний критий баскетбольний майданчик, бігову доріжку по периметру стадіону (30 м - дві доріжки), спортивний зал для занять воркаутом і зал єдиноборств. 

В рамках заходу відбудуться показові виступи спортсменів з художньої гімнастики, змагання з футболу та баскетболу, показові тренування з тайського боксу, TRX і воркауту. 

Для участі у відкритті комплексу запрошені народний депутат України Володимир Мисик, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Костянтин Курашов, а також голова Адміністрації Орджонікідзевського району Ольга Вельможна. 

Початок свята - о 15:00. 

Організатори запрошують жителів району та всіх бажаючих взяти участь у святі, присвяченому відкриттю комплексу.
Друкувати
Останні новини