На скеледромі «Вертикаль» пройшов фестиваль пам'яті загиблих альпіністів
20 червня 2014 21:07
На скеледромі «Вертикаль» пройшов фестиваль пам'яті загиблих альпіністів Фестиваль зі скелелазіння та альпінізму «Кубок Пам'яті» відбувся 20 червня на скеледромі «Вертикаль» (пр. Маршала Жукова, 2, біля харківського Палацу спорту). Як повідомив заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, сьогоднішній захід є одночасно світлим і сумним, оскільки турнір присвячений альпіністам, загиблим в Пакистані рік тому.

«Ці змагання показують, що спортсмени не забувають своїх загиблих колег і присвячують їм свої перемоги», - підкреслив Олександр Попов.

Він зазначив, що в Харкові сильна школа альпінізму, а на скеледромі «Вертикаль» з моменту його відкриття в минулому році відбулися вже десятки змагань зі скелелазіння різного рівня. Також він привітав усіх учасників від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і побажав нових спортивних досягнень.

За словами президента Федерації скелелазіння Харківської області Геннадія Копійки, цей фестиваль входить до того списку заходів, які федерація організувала на пам'ять загиблих харківських альпіністів. У ньому беруть участь близько 100 спортсменів від 5 до 70 років.

Нагадаємо, рік тому, в ніч з 22 на 23 червня, учасники експедиції на восьмитисячник Нанга-Парбат (8126 м, Пакистан), харківські альпіністи Ігор Свергун, Бадаві Кашаєв і Дмитро Коняєв загинули в результаті нападу озброєних бандитів на базовий табір під вершиною.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини