На Салтівці відновлюють водопостачання
21 травня 2022 15:44 ЖКГ
На Салтівці відновлюють водопостачання Бригади Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» відновлюють водопостачання у Салтівському житловому масиві.

Як повідомив сьогодні, 21 травня, начальник Салтівського району служби зовнішніх водопровідних мереж Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» В'ячеслав Глущенко, зокрема, робітники відновили ділянку трубопроводу діаметром 150 мм на пр. Тракторобудівників. Мережа забезпечує водою районну поліклініку, дві адміністративні будівлі та кілька багатоповерхових будинків. На місці пориву працювала ремонтно-відновлювальна бригада ділянки із залученням екскаватора та іншої спецтехніки. Окрім того, ремонтні роботи завершили на пошкодженій ділянці водоводу діаметром 150 мм на вул. Світлій. Після завершення робіт місця розриття упорядковують.

Начальник районної служби зазначив, що на Салтівці, яка дуже постраждала від обстрілів, було багато прямих влучень у водоводи, також мережі руйнувалися від вибухів поряд. Ремонт мереж заплановано на всіх ділянках, але після перевірки піротехніками.

«Колишнє мирне життя на Салтівку треба повернути. Намагаємось оперативно відновити водопостачання у всі будинки, де живуть або куди вже повертаються харків'яни. Працюємо швидко, якісно, ​​надійно», - наголосив начальник Салтівського району служби зовнішніх водопровідних мереж.

Зазначимо, вчора бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» ліквідували чотири пошкодження на зовнішніх трубопроводах і упорядкували чотири оглядові колодязі. Сьогодні намічено провести ремонтні роботи на чотирьох ділянках пошкоджених водоводів.

Щоб ремонтні бригади працювали оперативно, харків'ян просять детальніше повідомляти про витоки води, вказуючи точне місце витоку, адресу та номер телефону заявника для уточнення. Інформацію можна повідомити за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини