На ринках Харкова вакцинуватимуть від COVID-19
21 жовтня 2021 14:21 Медицина
На ринках Харкова вакцинуватимуть від COVID-19 На ринках Харкова планують відкрити пункти вакцинації від коронавірусної інфекції.

Про це сьогодні, 21 жовтня, на брифінгу у прес-центрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, пункти вакцинації буде розгорнуто після виконання низки технічних умов, серед яких - встановлення обладнання з доступом до мережі Інтернет та його підключення до системи «HELSI.me». 

Також віцемер зазначила, що кількість харків’ян, які мають імунітет до коронавірусної інфекції, збільшується. Так, кожної доби ця цифра зростає на 6-7 тис. осіб за рахунок вакцинації. Крім того, збільшується кількість харків’ян, які отримали імунітет в результаті перенесеної хвороби. Загалом імунітет до COVID-19 сформувався у понад 500 тис. харків’ян. 

«Кількість людей, які мають імунітет до коронавірусу, у Харкові накопичується. Так, на сьогодні одужало 109 тисяч 135 пацієнтів, за останню добу - плюс 592 особи. Можливо, саме завдяки цьому нам і вдається триматися у «коридорі» та не потрапити до червоної зони», - зазначила віцемер. 

Своєю чергою доктор медичних наук, професор Віра Целуйко звернула увагу на важливість профілактичних та протиепідемічних заходів. За її словами, вакцинація, а також неухильне дотримання соціальної дистанції та маскового режиму - єдиний спосіб захистити себе і своїх близьких від COVID-19.

«Вітамінна терапія – це добре, але вона не гарантує зменшення ризику захворюваності. Потрібно дотримуватися маскового режиму, вакцинуватися. Це єдиний шлях вирішення цієї глобальної проблеми», - зазначила доктор наук. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини