На п'ятницю синоптики прогнозують в Харкові невеликий дощ
14 квітня 2016 14:37 Оперативна інформація
На п'ятницю синоптики прогнозують в Харкові невеликий дощ Тепла погода з невеликим дощем очікується в Харкові завтра, 15 квітня.

За прогнозом Харківського регіонального центру з гідрометеорології, у п'ятницю в місті вдень - невеликий дощ, температура вночі - 10-12 градусів тепла, вдень - 11-18 градусів вище нуля.

Як повідомили в КП «Шляхрембуд», вулиці міста сьогодні вдень прибирають 58 одиниць техніки, вночі працюватимуть 34 машини. Вчора робочі вивезли з доріг 284 куб. м сміття та ТПВ.

За даними Департаменту комунального господарства, в парках, скверах і на вулицях міста виконуються роботи з прибирання території - очищення газонів від листя і сміття, підмітання доріжок, збір і вивезення сміття. Також проводяться роботи з догляду за зеленими насадженнями - обрізка дерев, вирубка порослі, садіння і поливання дерев, скопування пристовбурних лунок, розпушування квітників, покіс газонів. Всього в роботах задіяно 350 робітників і 36 одиниць техніки. Прибиранням охоплено 32 га загальної площі об'єктів.

Друкувати
Останні новини