На площі Свободи спалили опудало Марени (доповнено)
26 лютого 2017 18:10 Суспільство
На площі Свободи спалили опудало Марени (доповнено) Останній день Масляної відсвяткували сьогодні, 26 лютого, на пл. Свободи.

Розпочалося святкування ходою за участю ряджених. Актори, танцювальні, вокальні колективи - всього близько тисячі осіб - пройшли по вул. Сумській - від пл. Конституції до пл. Свободи. Під час ходи відбулися два танцювальних флешмоби - біля пам'ятника Тарасові Шевченку і біля Будинку рад. Після цього свято продовжилося на площі. Нагадаємо, що цього року тема свята була - Парад планет: у кожного району була своя театралізована зона, присвячена одній з планет Сонячної системи, де проходили інтерактивні програми. На площі провели традиційні масляні забави: перетягування каната, кулачні бої. Для харків'ян приготували подарунки - сувеніри та солодощі.

Почесним гостем свята став перший заступник міського голови Ігор Терехов. Він зазначив, що таких масових гулянь на Масляну Харків не пам'ятає останні три роки.

«Сьогодні Харків проводжає зиму і зустрічає весну з новими надіями. Харків'яни загадують бажання про щастя, мир, благополуччя. Сьогодні прощена неділя. Тому потрібно пробачити всі образи один одному і з новими силами взятися за роботу, для того, щоб разом змінити наш Харків», - сказав Ігор Терехов. 

У центрі площі була встановлена 12-метрова сцена, щоб виступаючих було видно з усіх боків. На святковій сцені виступив музикант, учасник групи «5'nizza» і тренер проекту «Голос країни» Сергій Бабкін.

Близько 18:00 настала кульмінація свята: в присутності тисяч городян спалили опудало Марени, що символізує зиму. Таким чином, харків'яни попрощалися із зимою і готові зустріти весну.

Нагадаємо, Масляне містечко працювало на пл. Свободи з 21 лютого щодня з 11:00 до 23:00. На площі також працювали каток і фудкорт - свої страви представляли різні ресторани міста, і відвідувачі могли спробувати млинці з різноманітними начинками.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини