На Південному вокзалі зіграв молодіжний симфонічний оркестр
22 грудня 2014 12:13 Культура
На Південному вокзалі зіграв молодіжний симфонічний оркестр Молодіжний симфонічний академічний оркестр «Віртуози Слобожанщини» 21 грудня дав концерт у холі Південного вокзалу в Харкові.

Такий концерт для пасажирів музиканти влаштували напередодні новорічних і різдвяних свят. Оркестр під управлінням головного диригента Тараса Куценка виконав популярну класичну музику. Глядачами концерту стали пасажири, які приїхали ранковими рейсами з інших міст. Серед публіки були помічені артист Олег Скрипка і музикант Юрій Насушкін, а також кілька народних депутатів України, які прибули до Харкова з Києва.

У виконанні оркестру прозвучали увертюра до опери «Сорока злодійка» Джоаккіно Россіні, «Вальс» та «Танець з шаблями» Арама Хачатуряна, музика з балету «Лускунчик» Петра Чайковського, музика з кінофільму «Іграшка» та різдвяні мелодії американських композиторів Лероя Андерсона і Джорджа Гершвіна.

Публіка тепло прийняла музикантів, багато хто фотографув і знімав концерт на відео.

Зазначимо, що 26 грудня в малому залі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка відбудеться новорічний концерт оркестру.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини