На Олексіївці з'явилася нова локація для відпочинку
05 червня 2021 17:00 Суспільство
На Олексіївці з'явилася нова локація для відпочинку Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 5 червня, оглянув нову локацію на вул. Ахсарова, 3, 5, 7, де був повністю реконструйований загальний двір цих житлових будинків.

Нагадаємо, на початку березня Ігор Терехов зустрівся з жителями цього мікрорайону, які висловили прохання упорядкувати прибудинкову територію. За цей час робітники підготували локацію: встановили дитячий та спортивний майданчики, заасфальтували тротуари і внутрішньоквартальну дорогу. Також біля будинків встановили пандуси, нові лавки та урни.

Локація, за словами місцевих жителів, має виглад міні-парку Горького. Тут з'явилися гойдалки, каруселі, гумове покриття, щоб уникнути травм. Загалом, на цій локації зможуть цікаво проводити час і діти, і дорослі.

Під час візиту в оновлений двір Ігор Терехов поспілкувався з місцевими жителями, вислухав їхні враження, прийняв в роботу нові прохання.

«Нинішнього року ми реконструюємо ще 40 великих дворів. Такі ж плани є і на 2022 рік», - повідомив Ігор Терехов.

Зазначимо, такі ж майданчики планується відкрити на вулицях Молочній, Сергія Грицевця, Великій Панасівській, Лагерній та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини