На Олексіївці побудують великий новий стадіон
11 червня 2021 15:04 Спорт
На Олексіївці побудують великий новий стадіон Для жителів і студентів, які проживають на Олексіївці, відновлять стадіон по пр. Перемоги, 53-б.

З таким проханням до секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова звернулися на зустрічі співробітники КП «Харківські теплові мережі».

Стадіон був побудований ще у 1980-ті роки, але зараз практично не використовується. Ігор Терехов виїхав на місце і зазначив, що там дійсно необхідно побудувати стадіон, оскільки там зможуть тренуватися не тільки жителі великого мікрорайону, а й студенти, адже поруч знаходяться гуртожитки декількох вишів. 

«Поруч знаходиться дуже багато гуртожитків - Харківського національного медичного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету радіоелектроніки. Мікрорайон великий, тому я дав розпорядження почати проєктування багатофункціонального стадіону», - повідомив Ігор Терехов.

Він зазначив, що на стадіоні побудують футбольне поле, майданчик для занять баскетболом, встановлять тренажери, облаштують бігову доріжку тощо. Роботи планується виконати наступного року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини