На Новоселівці та в П'ятихатках відкрили амбулаторії
13 вересня 2018 14:47 Медицина
На Новоселівці та в П'ятихатках відкрили амбулаторії Відкриття амбулаторії комунального некомерційного підприємства «Міська лікарня №3» відбулося сьогодні, 13 вересня, на вул. Доватора, 7.

Лікарня №3 обслуговує населення Новобаварського району загальною чисельністю 59 тис. осіб, основна частина яких проживає в приватному секторі. Як зазначив Директор департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат, відкриття амбулаторії дозволить наблизити медичну допомогу до населення.

«З напіврозваленої будівлі ми зробили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Був проведений повний капремонт, і тепер тут вестимуть прийом лікарі-терапевти, функціонуватимуть два кабінети для прийому пацієнтів, процедурний кабінет і ліжка денного перебування хворих. Всі робочі місця укомплектовані комп'ютерною технікою. Для нас головне, щоб вам було зручно, щоб ви могли прийти сюди і отримати якісну первинну допомогу», - сказав Юрій Сороколат місцевим жителям під час відкриття амбулаторії.

Сьогодні ж схожа амбулаторія була відкрита в селищі П'ятихатки, на вул. Вальтера, 8. Там працюватимуть фахівці двох комунальних некомерційних підприємств - «Міська лікарня №28» і «Міська дитяча поліклініка №23». В амбулаторії встановлені три ліжка денного стаціонару, обладнані процедурний кабінет і лабораторія для забору аналізів, а також раз на тиждень прийматимуть вузькі фахівці.

Як зазначила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан, відкриття амбулаторій у віддалених районах - це цілеспрямована політика міської влади.

«У Харкові багато людей живуть відносно далеко від великих поліклінік, що не дуже зручно для отримання якісної і своєчасної медичної допомоги. Тому існує багаторічна практика нашого міста і міського голови - відкривати амбулаторії у віддалених мікрорайонах. На сьогоднішній день відкриті вже 23 амбулаторних відділення наших поліклінік. І ми будемо і далі розвивати цю мережу», - підкреслила Світлана Горбунова-Рубан.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини