На Московському проспекті буде тимчасово заборонено рух транспорту
11 липня 2017 16:24 Оперативна інформація
На Московському проспекті буде тимчасово заборонено рух транспорту Рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча при русі в напрямку вул. Кошкіна, буде заборонено з 9:00 до 21:00 12 липня.

Як повідомили в Департаменті інфраструктури, це пов'язано з капітальним ремонтом Корсиківського шляхопроводу і під'їздів до нього.

Також в цей час буде заборонено рух транспорту по пр. Московському, на ділянці від пр. Льва Ландау до пр. Петра Григоренка під час руху в бік вул. Харківських Дивізій. Це пов'язано з реконструкцією Московського проспекту на цій ділянці.

При цьому двосторонній рух транспорту буде організовано смугою зустрічного напрямку.

Також з 9:00 до 21:00 12 липня буде заборонено рух тролейбусів по пр. Московському, на ділянці від пр. Льва Ландау до пр. Петра Григоренка під час руху в бік пр. Петра Григоренка, а також на ділянці від вул. Енергетичної до ст. м. «Захисників України».

У зв'язку з цим, тролейбус маршруту №13 буде ходити в такий спосіб: парк «Зустріч» - вул. Харківських Дивізій - пр. Московський - ст. м. «Московський проспект» - пр. Льва Ландау - пр. Героїв Сталінграда - вул. Харківських Дивізій - парк «Зустріч».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини