На майдані Павлівському тимчасово обмежать рух транспорту
31 травня 2016 10:05 Оперативна інформація
На майдані Павлівському тимчасово обмежать рух транспорту Рух транспорту на перехресті майдану Павлівського з вул. Університетською буде обмежений з 1 червня.

Це пов’язано з проведенням підготовчих робіт з демонтажу трамвайних колій.
З 00:00 1 червня до завершення робіт з реконструкції трамвайних колій на пл.Павлівській рух транспорту буде обмежено наступним чином: при русі по пл.Павлівській в обох напрямках заборонити лівий поворот транспортних засобів на вул.Університетську; при русі по вул.Університетській в обох напрямках заборонити рух прямо через пл.Павлівську і поворот наліво на перехресті вищезгаданих вулиць.
 
На період проведення робіт буде заборонена стоянка транспорту по пл.Павлівській на ділянці від вул.Університетській до пл.Сергіївської.
 
На період проведення робіт з 1 по 3 червня автобуси будуть об'їжджати  перехрестя з обмеженням руху наступним чином:
№№11, 304е, 305 (в бік вул.Полтавський шлях): - вул.Вернадського - пров.Подільський - пров.Короленка - пров.Вірменський - пл.Павловська і далі за маршрутом;
№№11, 246, 305 (в бік пр.Гагаріна): - пл.Сергіївська - пл.Павловська - пров.Банний - вул.Університетська і далі за маршрутом;
 
№219 (у бік центру): вул.Університетська - вул.Кооперативна - пров.Короленка - пров.Вірменський - пл.Павловська - вул.Університетська і далі за маршрутом;
№219 (в бік вул.Москалівської): пл.Конституції - пров.Плетневский - вул.Кооперативна - вул.Університетська і далі за маршрутом;

№231 (в бік Салтівки): - пл.Благовіщенська - спуск Соборний - пл.Сергіївська - пл.Павлівська - пров.Банний - пл.Рибна -
вул.Кооперативна - пр.Московський і далі за маршрутом.
 
З 00:00 1 червня до завершення робіт з реконструкції трамвайної колії по пл.Павлівської та пл.Сергіївської не ходитимуть трамваї. Рух трамваїв буде організовано наступним чином:

Трамвай №3: РК «Новожаново» - вул.Москалевська - вул.Конєва - вул.Полтавський шлях - РК «Залютино»;

Трамвай №5: РК «вул. Одеська » - пр.Героїв Сталінграда - вул.Морозова - вул.Плеханівська - вул.Молочна - пл.Захисників України (пл.Повстання) - пр.Московський - вул.Кошкіна - вул.Плеханівська - вул.Морозова - пр.Московський - пл.Захисників України (пл.Повстання) - вул.Молочна - вул.Плеханівська - вул.Морозова - пр.Героїв Сталінграда - РК «вул.Одеська».

Трамвай №6: РК «602 м/р» - Салтівське шосе - вул.Салтівська - вул.Академіка Павлова - пр.Московський - пл.Захисників України (пл.Повстання) - вул.Молочна - вул.Гольдбергівская - вул.Москалівська - вул.Конєва - вул.Полтавський шлях - вул.Конарєва - РК «Південний вокзал».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини