На КВПВ провели заняття з безпеки праці
24 червня 2022 18:48 ЖКГ
На КВПВ провели заняття з безпеки праці Керівники структурних підрозділів КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» успішно пройшли навчання з охорони праці.

Після проходження такого навчання та складання іспиту керівники зможуть відповідальніше стежити за дотриманням працівниками правил безпеки. На КВПВ зазначили, що особливо важливо приділяти цій темі увагу під час війни.

Як повідомив організатор навчання, директор Українського навчального центру «Експерт №1» Роман Полстянкін, перед іспитом представники КВБО пройшли навчання із загальних питань охорони праці, яке традиційно проводиться раз на три роки для керівного складу.

Зі свого боку інженер з охорони праці КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» Людмила Золотько додала, що з першого дня війни працівникам видали пам'ятки з інформацією про те, як поводитися під час надзвичайних ситуацій.

«За кожним керівником стоять люди. Тому самі керівники і їхні працівники під час праці повинні почуватися в безпеці і для цього дотримуватись загальних правил. Кожен працівник підприємства повинен знати, де знаходиться найближче бомбосховище, що робити під час обстрілу, як реагувати на виявлення невідомого предмета, про що сьогодні ми теж нагадали», - зазначила Людмила Золотько.

У КП «КВПВ» повідомили, що за останні кілька років на підприємстві не було випадків виробничого травматизму, а за результатами навчання усі керівники успішно склали іспит.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини