На «ХТМ» відновлюють гаряче водопостачання та ремонтують мережі
26 квітня 2022 12:29 ЖКГ
На «ХТМ» відновлюють гаряче водопостачання та ремонтують мережі Минулої доби через дефекти на мережах внаслідок обстрілів гаряче водопостачання призупинено у 36 будинках, 27 з яких розташовані у Київському районі.

Про це сьогодні, 26 квітня, повідомили у КП «Харківські теплові мережі».

На підприємстві підкреслили, що роблять майже неможливе, щоб забезпечити городян гарячою водою. Робітники забезпечені необхідними матеріалами, технікою та паливом для ремонту, відновлення та запуску системи. На сьогоднішній день гаряча вода подається в 3418 з 3894 будинків.

Крім того, на ХТМ ведуться роботи за планами, які були сформовані ще до війни. У всіх районах міста старі, зношені або пошкоджені труби централізованого опалення та гарячого водопостачання замінюють на сучасні, попередньоізольовані пінополіуретаном та труби ізопрофлекс, які прослужать не менше 40 років.

«Щоб у наступному опалювальному сезоні місто отримувало тепло та гарячу воду, сьогодні потрібно не лише ремонтувати, а й перекладати мережі», – зазначили у КП «ХТМ».

Там підкреслили, що Харків – найтривожніше місто України, адже з початку війни сигнали повітряної тривоги включалися 350 разів, що склалося у 12 днів безперервного обстрілу та бомбардувань. У таких умовах працівники підприємства обстежують, ремонтують та відновлюють пошкоджені мережі, теплові пункти та котельні. Але, у зв'язку із загрозою життю персоналу, на сьогоднішній день відключено 14 котелень та 490 будинків, які не будуть підключені до закінчення бойових дій, оскільки для відновлення послуги необхідна комплексна перекладка мереж та відновлення котелень.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини