На «Харківводоканалі» завершується підготовка до опалювального сезону
26 вересня 2018 17:10 ЖКГ
На «Харківводоканалі» завершується підготовка до опалювального сезону На насосних станціях КП «Харківводоканал» завершуються планово-попереджувальні ремонти перед початком опалювального сезону 2018-2019 років.

Зараз робочі готують до зими останню - №25-а - по вул. Балакірєва, яка постачає воду в Шевченківський та Київський райони. 

Як повідомив сьогодні, 26 вересня, начальник Управління артезіанського водопроводу і насосних станцій комплексу «Харківводопостачання» Юрій Шандульський, наразі виконуються електротехнічні роботи і ремонти технічного обладнання, які вимагають вимкнення станції. Саме тому у частині цих двох районів з 8:00 26 вересня до 12:00 27 вересня припинено водопостачання.

У роботах на станції беруть безпосередню участь бригади двох ділянок, для ремонтів  на підприємстві придбали нові інструменти.

«У процесі експлуатації запірна арматура зношується, тому змінюються засувки і все, що вийшло з ладу, на нове. Ми підсилюємо надійність роботи станцій, щоб обладнання працювало, було справним, і вода безперебійно надходила у будинки харків'ян», - розповів Юрій Шандульський.

Також у рамках підготовки до нового опалювального сезону у місті замінили 15,5 км мереж водопостачання. Всього у планах КП «Харківводоканал» на цей рік - замінити 25 км.


Друкувати
Останні новини