На «Харківводоканалі» освятили воду, яка подається у будинки харків'ян
19 січня 2018 15:56 Суспільство
На «Харківводоканалі» освятили воду, яка подається у будинки харків'ян Обряди освячення води відбулися сьогодні, 19 січня, на водозаборах комплексів водопідготовки «Донець» і «Дніпро» комунального підприємства «Харківводоканал».

Зокрема, на «Дінці» церемонію освячення води провів настоятель храму Володимирської ікони Божої Матері протоієрей Петро. За його словами, вода освячується особливим чином всього один раз на рік.

«Ця вода несе в собі Божу благодать тільки в тому випадку, якщо люди з вірою і смиренням її приймають, тому треба ставитися до цієї води, як до великої святині», - пояснив протоієрей.

Як повідомив директор комплексу «Донець» Ігор Злидень, проводити обряди освячення води на водозаборах комплексів водопідготовки вже стало традицією.

«Комплекс «Донець» займається подачею і очищенням води, яка подається у будинки харків'ян. Вода піднімається з річки Сіверський Дінець, проходить підготовку і долає відстань у 40 кілометрів до Харкова, де її отримують близько 75% абонентів «Харківводоканалу», - зазначив Ігор Злидень.

Також церемонія освячення води відбулася сьогодні на водозаборі першого підйому Краснопавлівського водосховища Комплексу водопідготовки «Дніпро». Перед тим як потрапити в будинки харків'ян, ця вода долає відстань понад 140 км.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини