На «Харківводоканал» стежать за здоров'ям співробітників і дезінфікують приміщення
07 квітня 2020 12:13 ЖКГ
На «Харківводоканал» стежать за здоров'ям співробітників і дезінфікують приміщення На КП «Харківводоканал» щодня дезінфікують приміщення та транспорт, який перевозить співробітників підприємства.

Як повідомив заступник генерального директора з загальних питань КП «Харківводоканал» Євген Дегтяр, працівники підприємства забезпечені індивідуальними засобами захисту та дезінфікуючими засобами. Приміщення і транспорт дезінфікують щодня за допомогою хлорвмісних засобів, які додають у воду. Євген Дегтяр зазначив, що дезінфекція проводиться за дві години до приходу співробітників підприємства.

Заступник генерального директора підприємства зазначив, що «Харківводоканал» - стратегічний об'єкт, який працює цілодобово. Зупинити робочий процес неможливо, тому всі аварійні і ремонтні бригади працюють у штатному режимі, частина співробітників знаходиться на своїх робочих місцях, частина - переведена на дистанційну роботу. Перед тим, як пройти на об'єкти підприємства, всі співробітники проходять температурний скринінг і обробляють руки дезінфікуючими засобами.

Друкувати
Останні новини