На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів
29 квітня 2017 14:48 Міжнародне співробітництво
На Харківський марафон прибули делегації з міст-побратимів На IV Харківський Міжнародний марафон почали прибувати іноземні делегації з міст-побратимів Харкова.

Сьогодні учасники забігів з Німеччини та Польщі отримали стартові номери в рамках виставки-ярмарки спорту та спортивної екіпіровки «Kharkiv Sport Expo 2017» (вул. Сумська, 10, ТЦ «Ave Plaza», 3-й поверх).

У німецьку делегацію увійшло 12 осіб - 11 із Нюрнберга і один представник району Штегліц-Целендорф (Берлін), який є партнером Індустріального району міста Харкова.

Заступник обербургомістра Нюрнберга Клеменс Гзелль бував в Харкові п'ять разів, але в марафоні візьме участь вперше. У своєму місті він підтримує контакти з клубом марафонського бігу «Never Walk Alone», який бере участь у всіх марафонах, що проводяться в містах-побратимах Нюрнберга.

«Тому я теж вирішив взяти участь у Харківському марафоні, щоб таким ось чином зміцнити наші контакти. Я давно займаюся бігом, але 42 кілометри вже не бігаю. Завтра я зі своїм напарником пробіжу естафету - це два кола по 21 кілометру. Чи думаю я про перемогу? Кожен, хто дістається до фінішу, - вже переможець», - зазначив Клеменс Гзелль. Його дружина теж приїхала до Харкова і бігтиме на дистанції 10 км.

З німецької делегації в Харківському марафоні брала участь половина тих, хто прибув цього разу, але більше за всіх - Крістоф Цітцманн, що представляє марафонський клуб «Never Walk Alone». Він біжить уже четвертий марафон.

«Найбільше мені запам'ятався перший марафон у Харкові. Через ситуацію в країні тоді багато хто боявся сюди їхати. Я ж вважав, що просто необхідно підтримати ваше місто і взяти участь в забігу. Після цього марафони в Харкові тільки поліпшувалися, але найбільше запам'ятався мені перший», - зазначив Крістоф Цітцманн.

Офіційна делегація з Познані (Польща) цього року представлена ​​двома спортсменами, які вперше приїхали на Харківський марафон. Бігуни-любителі Мацей Млодзік і Анна Андерш-Яворська побіжать на найдовшій дистанції - 42 км.

Нагадаємо, в неділю, 30 квітня, в місті пройде IV Харківський Міжнародний марафон. Для участі в забігах зареєструвалося близько 8 тис. учасників. Любителі бігу і професіонали будуть бігти на дистанціях 4,2, 10 і 42 км, а також естафету (два кола по 21 км). Старт і фініш забігів - на пл. Свободи. Початок першого забігу - о 9:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини