На День туризму у Харкові пройшли безкоштовні екскурсії
27 вересня 2019 17:02 Міжнародне співробітництво
На День туризму у Харкові пройшли безкоштовні екскурсії Безкоштовні екскурсії, присвячені Всесвітньому дню туризму, відбулися 25-26 вересня у Харкові.

У восьми екскурсіях взяли участь понад тисячу чоловік. Марина Григор'єва розповіла про польські сторінки історії Харкова, Таміла Іванченко - про пам'ятники у саду Шевченка, Ігор Денисенко - про легенди харківського підземелля, Анна Коломійцева - про «особливих» харків'ян, Олена Ісакова - про харків'ян, які жили 150-200 років тому, Наталя Вальтер-Буйнов - про німців, які розвивали Харків.

Також пройшла квест-екскурсія «Ключі від Харкова: екскурсія-інтрига», яку розробили фахівці Харківського туристично-інформаційного центру. Учасники заходу мали змогу дізнатися про життя видатних діячів історії, культури і мистецтва, відгадуючи загадки. Вони пройшли маршрут, який до останнього моменту тримався у секреті, і знайшли «ключі від міста».

Організатор заходів - міський туристично-інформаційний центр КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва» за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини