Муніципальна галерея запрошує на виставку живопису «Штепогліфи»
26 листопада 2014 12:05 Культура
Муніципальна галерея запрошує на виставку живопису «Штепогліфи» Виставка робіт під назвою «Штепогліфи» Олега Винник-Штепи пройде з 25 листопада до 6 грудня в Харківській міській художній галереї.

 

Як повідомили організатори виставки, «штепогліф», подібно «ієрогліфу», - це початок дослідження на тему загальних і особистих архетипів: сонце, дерево, трава, сходи, людина, люди, всесвіт. «Занурення в ці дорогі серцю речі дає можливість виробити особисту «абетку», заново винайти свої літери, знаки, слова, за допомогою яких можна передавати інформацію, заряджати простір, врівноважувати емоції і малювати-писати власну книгу життя», - так охарактеризували в галереї представлену серію робіт.
Нинішнім «штепогліфам» передували зображення людей, тварин, дерев. З часом з'явилися мальовничі серії: «Букви дерев», «Живі брати», «Руху, властиві моєму тілу». Всі вони увійшли в об'єднуючу серію «Штепогліфи».
Відкриття виставки - 25 листопада, початок - о 17:00.
Довідка. Олег Винник-Штеп народився в 1969 році в Полтаві. Перші два місяці життя проживав на хуторі Штепи. Навчався в Харківському художньому училищі та Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Разом з братом Олександром Винником працює у творчій майстерні «Майстерня братів. Олег та Олександр Винники». Експонує персональні виставки в містах України. Художник-живописець (пейзаж, портрет, станкова композиція, основний стиль - експресіонізм). Живе і працює в селищі Нова Водолага Харківської області.

 

Друкувати
Останні новини