Місто продовжує надавати підтримку ОСББ та ЖБК
21 січня 2020 18:33 ЖКГ
Місто продовжує надавати підтримку ОСББ та ЖБК Понад 35 млн грн спрямували у 2019 році з міського бюджету Харкова на підтримку ОСББ, ЖК та ЖБК.

Про це сьогодні, 21 січня, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста Харківської міськради повідомив директор Департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, більшу частину суми - 17,5 млн грн - спрямували на поточний ремонт будинків, 8,2 млн грн - на капітальні роботи. На умовах співфінансування з мешканцями на території 18 будинків було виконано поточний ремонт внутрішньоквартальних доріг і тротуарів. Також в рамках міської програми підтримки житлових кооперативів у дворах будинків встановили 33 комплекти дитячих та спортивних майданчиків.

Роман Нехорошков також зазначив, що в рамках програми відшкодування кредитів на енергозберігаючі заходи 16-ти ОСББ компенсували відсотки з відшкодування тіла кредиту. На ці цілі з міського бюджету було виділено 1,3 млн грн. Крім того, за програмою енергозбереження на умовах співфінансування у п'яти будинках встановили індивідуальні теплові пункти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини