Місто дозволило приватизацію житлоплощі в чотирьох гуртожитках
02 березня 2015 14:32 ЖКГ
Місто дозволило приватизацію житлоплощі в чотирьох гуртожитках Міська влада дозволила приватизацію житлової площі в чотирьох гуртожитках, прийнятих у комунальну власність міста Харкова.

Про це сьогодні, 2 березня, повідомила начальник управління квартирного обліку та розподілу житлової площі Надія Полов'янська.

Вона нагадала, що в 2008 році був прийнятий закон про реалізацію житлових прав громадян, які проживають у гуртожитках. У 2012 році була розроблена державна програма з передачі гуртожитків у комунальну власність, і буквально відразу місто Харків також прийняло аналогічну програму. У 2013 році було затверджено перелік з 76 гуртожитків, які треба було передати в комунальну власність. За її словами, зараз готується пролонгація цієї державної програми до 2019 року.

«Ми можемо прийняти гуртожиток у комунальну власність міста і залишити його в такому ж статусі, можемо зробити там соціальне житло або дозволити громадянам приватизацію. На сьогодні з 76 гуртожитків у комунальну власність міста Харкова прийнято 13, при цьому в чотирьох з них мешканцям дозволена приватизація. Ще по 20 гуртожиткам сесія Харківської міської ради дала попередню згоду на прийняття в комунальну власність міста», - повідомила Надія Полов'янська.

За її словами, право на приватизацію житла мешканці гуртожитків можуть реалізувати за законом. Для цього треба п'ять років фактично проживати в гуртожитку, мати законну підставу для проживання і не володіти іншою житлоплощею.

Нагадаємо, на останній сесії Харківської міської ради депутати надали можливість мешканцям гуртожитку по пр. Гагаріна, 156 приватизувати їхні кімнати.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини