Міста-партнери Харкова діляться досвідом реалізації інфраструктурних проєктів
22 серпня 2021 12:04 Міжнародне співробітництво
Міста-партнери Харкова діляться досвідом реалізації інфраструктурних проєктів Представники європейських муніципалітетів презентують в Харкові досвід реалізації масштабних інфраструктурних проєктів.

Гості з Польщі, Ізраїлю, Словенії, Грузії та Вірменії беруть участь у конференції «Досвід реалізації масштабних інфраструктурних проектів у містах-партнерах», яка проходить сьогодні, 22 серпня, в Харківському дипломатичному клубі.

На відкритті заходу виступив Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Пьотр Стаханчік. Він зазначив, що харківська конференція - важлива подія в житті міст-побратимів, оскільки сприяє розвитку міжнародного співробітництва.

«Досвід попередніх років показав, що Харків зацікавлений у співпраці і прагне його розвивати. Харків, який я знаю, - це відкрите, безпечне, зручне для жителів місто, яке може пишатися своїми досягненнями», - зазначив Пьотр Стаханчік.

Зазначимо, в ході конференції її учасники поділяться досвідом у сфері розвитку інфраструктури. Так, мер міста Познань (Польща) Яцек Яшковяк виступить з доповіддю на тему «Новий міський простір», віце-мер міста Рішон-ле-Ціон (Ізраїль) Максим Бабицький - з доповіддю «Розвиток міського будівництва і оновлення житлового фонду». Крім того, начальник управління з питань охорони природи мерії Єревану (Вірменія) Геворг Назарян розповість про трансформацію Єреванського зоопарку в екологічний центр зі збереження біорізноманіття. 

Своєю чергою заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан розповість про досвід роботи Харкова з громадськими організаціями, а заступник директора Харківського зоопарку Карина Детюк - про створення першого українського зоопарку європейського рівня.

Також на конференції виступить директор Тбіліського зоопарку Зураб Гургієлідзе. А представники Словенії і Польщі презентують міста Марібор і Ченстохова (відповідно).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини