Міськрада запропонувала вишам автоматизувати реєстрацію місця проживання студентів
26 жовтня 2018 16:56 Суспільство
Міськрада запропонувала вишам автоматизувати реєстрацію місця проживання студентів Робоча зустріч з уповноваженими особами з паспортної роботи вищих навчальних закладів міста, присвячена питанням реєстрації місця проживання студентів, пройшла сьогодні, 26 жовтня, в Харківській міській раді.

Директор Департаменту реєстрації Олег Дробот нагадав, що міськрада отримала функції з реєстрації місця проживання у квітні 2016 року і відтоді займається, в тому числі, реєстрацією/зняттям з реєстрації місця проживання студентів. Щоб оптимізувати цей процес, департамент розробив на базі програми «Excel» файл, який значно спростить і прискорить цю роботу. За його словами, до сьогоднішнього дня паспортисти повинні були вручну заповнювати заяви по кожному студенту, при цьому нерідко допускаючи помилки і повторно заповнюючи папери. А потім ці дані вручну переносилися до реєстра департаменту.

«Тому ми пропонуємо автоматизувати цей процес. Заповнивши розроблену нами таблицю, паспортистка зможе автоматично сформувати заяву, перевірити її та роздрукувати. Після цього вона передасть нам цей файл на флешці, а ми опрацюємо його в автоматичному режимі. Для всіх це істотно заощадить час, тому що в сезон ми відчуваємо серйозну напругу, і наші співробітники працюють понаднормово, щоб не створювати черги», - зазначив Олег Дробот.

За його словами, нова схема почне працювати вже з понеділка.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини