Міськрада виділила кошти на інсуліни та на підтримку «Харківських теплових мереж»
17 жовтня 2018 10:33 Бюджет
Міськрада виділила кошти на інсуліни та на підтримку «Харківських теплових мереж» Харківська міська рада внесла зміни до бюджету міста на 2018 рік.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 17 жовтня, на сесії міськради.

Як повідомила заступник Харківського міського голови - директор Департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, на 16,1 млн грн була збільшена субвенція з державного бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, для осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав і які потребують поліпшення житлових умов.

Також на 10 млн грн була збільшена субвенція за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету на капремонт скверу біля ст. м. «Захисників України» зі встановленням пам'ятного знака Героям антитерористичної операції.

На реконструкцію скверу Героїв Небесної Сотні виділено 2,8 млн грн. На виплату допомоги сім'ям з дітьми, малозабезпеченим сім'ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю та інших пільгових категорій передбачено 2,4 млн грн.

Крім того, на 3 млн грн була збільшена субвенція з обласного бюджету на здійснення природоохоронних заходів за рахунок обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

На придбання меблів та м'якого інвентарю для нових груп у дитячих садках було спрямовано 300 тис. грн, на капітальний ремонт в закладах освіти - 2,1 млн грн.

На виплату грошової винагороди педагогічним працівникам, учні яких стали переможцями олімпіад, було передбачено 200 тис. грн.

На забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет препаратами інсуліну та десмопресину були спрямовані додаткові кошти в сумі 12,6 млн грн, на капітальний ремонт дитячого хоспісу - 6,5 млн грн.

Також були збільшені витрати на надання матеріальної допомоги особам, які опинилися в складній життєвій ситуації, учасникам бойових дій у зоні проведення АТО і Операції Об'єднаних сил, у сумі 5,6 млн грн.

На фінансування новорічних заходів для дітей пільгового контингенту додатково спрямовано 5,2 млн грн.

На виконання зобов'язань КП «Харківські теплові мережі» перед постачальниками енергоресурсів було виділено 70 млн грн.

Видатки на викуп земельних ділянок та інших об'єктів нерухомого майна під будівництво метро від станції «Метробудівників» до станції «Одеська» були передбачені в сумі 11 млн грн, на придбання піщано-сольової суміші для посипання доріг в осінньо-зимовий період - 10 млн грн, на будівництво терміналу в районі ст. м. «Пролетарська» - 6 млн грн.

На надання гарантій КП «Тролейбусне депо №2» для закупівлі рухомого складу було передбачено 6,5 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини