Міський голова вітає дітей із прийдешніми святами
20 грудня 2021 13:29 Освіта
Міський голова вітає дітей із прийдешніми святами Харківський міський голова Ігор Терехов сьогодні, 20 грудня, привітав із Днем Святого Миколая та прийдешнім Новим роком вихованців Харківської загальноосвітньої школи-інтернату №14.

Міський голова поспілкувався з дітьми та вручив їм солодкі подарунки.

«Я вітаю вас із Днем Святого Миколая – одним із найдобріших свят. Будьте щасливі, здорові та добре навчайтесь», - сказав Ігор Терехов.

Також він повідомив, що вихованці школи-інтернату №14 та інших навчальних закладів відвідають музичну казку «Час бажань у Країні чудес».

Цього року вистава пройде у Харківському муніципальному культурному центрі. Планується, що під час зимових канікул мюзикл подивляться близько 25 тис. школярів.

Довідка. Харківська загальноосвітня школа-інтернат №14 була відкрита у 1962 році як установа для дітей із малозабезпечених сімей та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 2013 року рішенням сесії міськради установу було перейменовано на Харківський навчально-виховний комплекс «Школа-інтернат І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)» №14. У шкільному підрозділі НВК навчаються діти з 1 по 9 клас.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини