Міський голова нагородив переможців конкурсу дитячого малюнка у Київському районі
18 травня 2019 14:21 Місто
Міський голова нагородив переможців конкурсу дитячого малюнка у Київському районі Нагородження переможців конкурсу «Рідний район у різні пори року» відбулося сьогодні, 18 травня, у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

У конкурсі взяли участь учні 4-7 класів шкіл Київського району, всього - понад 160 дітей. Кращі 49 робіт надрукують у календарі-планері на наступний навчальний рік. У честь нагородження в Ретро-зоні парку пройшов Арт-пікнік з популярним сучасним художником Романом Мініним, який провів для дітей майстер-клас з малювання.

Перші місця у конкурсі посіли Микола Масалітін (школа №37, 3-А, робота «Зимовий поцілунок»), Вікторія Корж (ліцей №107, 6-В, «Мій рідний Харків. Дзеркальний струмінь»), Дмитро Доценко (школа №52, 5-Б, «Лісопарк «Дубки»), Дарина Ломоновська (ліцей №107, 7-А, «Осіннє управління освітою»).

Геннадій Кернес вручив переможцям та призерам конкурсу подарунки та дипломи.

«Я радий, що діти розвиваються творчо, батьки радіють здібностям своїх дітей. Молодий талановитий Роман Мінін буде оцінювати ці малюнки і дасть характеристику роботам, які йому сподобаються. Давайте не залишати такі ініціативи і у майбутньому, тому що ми любимо Харків і діти вже знають своє місто, малюють його, свої улюблені місця, будинок, двір. Дякую батькам і дітям. Бажаю, щоб ваш талант розкрився. Щастя і натхнення», - сказав міський голова.

Серед робіт, які діти намалюють на Арт-пікніку, також виберуть найкращі. Голосування пройде на сторінці Facebook Фонду Олександра Грановського, за підтримки якого пройшов конкурс і пікнік.

Роман Мінін розповів, що задоволений експериментом, який організував на майстер-класі. Він поставив на чистих аркушах різнокольорові плями, які діти повинні були використовувати для малюнка.

«Люблю працювати з дітьми. Мені здається, що це хороший тренінг. Тому що у всіх нас є свої обмеження, як ці плями. Фізичні, розумові. Ми - не чистий аркуш, і потрібно прийняти себе, цей лист, обіграти, доробити. Не засмучуватися, а використовувати, що маєш. Дивує, як діти підходять до цих плям. Я поставлю пляму і думаю, що точно намалюють метелика, а людина малює Лохнеське чудовисько. Що може бути краще, ніж такі щирі дитячі малюнки, коли діти не бояться, що комусь не сподобається», - сказав Роман Мінін.

Довідка. Роман Мінін живе і працює у Харкові з 1998 року. Займається живописом, стріт-артом, декоративним мистецтвом, фотографією. Учасник персональних та групових виставок в Україні, Росії, США, Китаї, Німеччині, Австрії, Великій Британії, Польщі. У 2013 році був номінований на премію «PinchukArtCentre». У 2015 році роботу Романа Мініна «Генератор донецького метро» продали на торгах «Sotheby's» у Лондоні. 

Друкувати
Останні новини