Міський голова нагородив переможців європейських чемпіонатів з боксу
31 січня 2022 14:21 Спорт
Міський голова нагородив переможців європейських чемпіонатів з боксу Прийом переможців та призерів чемпіонатів Європи з боксу серед молоді та юнаків, а також їхніх тренерів відбувся сьогодні, 31 січня, у Харківській міській раді.

За високі спортивні здобутки, внесок у розвиток боксу та популяризацію фізичної культури Харківський міський голова Ігор Терехов вручив спортсменам нагороди.

Зокрема, Подяки міського голови отримали переможець чемпіонату Європи з боксу серед молоді Айдер Абдураїмов, переможці юнацьких чемпіонатів Європи з боксу Уляна Безфамільна, Юлія Ступакова, Васиф Княз огли Керимов та Іван Безуглий, переможниця чемпіонату Європи з боксу серед молоді Вероніка Накота, заслужений тренер України з боксу Сергій Данильченко та ін.

«Ви – дуже сильні та цілеспрямовані. Харківська школа боксу - одна з найкращих в Україні, і я впевнений, що ви продовжите її найкращі традиції. Важливо, щоб спорт у місті розвивався, а ви своїм прикладом показували, що заняття спортом - це вибір сильних людей. Спасибі, що славите Харків своїми досягненнями», - зазначив Ігор Терехов.

Також на прийомі міський голова вручив посвідчення майстра спорту України міжнародного класу Айдеру Абдураїмову.

«Я впевнений, що серед вас є майбутні олімпійські чемпіони та чемпіони світу. Ви - зразок та приклад для багатьох хлопців та дівчат. Успіхів та нових перемог!» – звернувся до спортсменів Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини