Міська влада захистить інтереси харків'ян у конфлікті між «Мегабанком» і «Харківгаззбутом»
20 січня 2016 17:37 Місто
Міська влада захистить інтереси харків'ян у конфлікті між «Мегабанком» і «Харківгаззбутом» Міська влада втрутиться у конфлікт, що виник між ПАТ «Мегабанк» та ТОВ «Харківгаззбут».

Про це сьогодні, 20 січня, заявив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

Він нагадав, що послуга з постачання газу населенню була виведена з єдиної квитанції «Мегабанку» з оплати житлово-комунальних послуг, що створило значні незручності для харків'ян.

«Це, звичайно, взаємини між двома комерційними структурами - банком і організацією, що поставляє газ, і ми не можемо втручатися в їхній конфлікт. Але оскільки ця ситуація торкнулася інтересів всіх городян, то ми як міська влада все-таки змушені втрутитися. Люди в розгубленості, вони не розуміють, які у них є особові рахунки, які у них взаємини з «Харківгаззбутом». І це призводить ще й до додаткових фінансових витрат споживачів перед постачальниками газу. Ми звернемося в усі органи, у тому числі в прокуратуру, СБУ, тому що ця ситуація веде до підриву життєзабезпечення міста Харкова. А правоохоронці, органи нагляду і т.д. нехай дають правову оцінку», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини