Міська влада працює над створенням системи безпеки у Харкові
31 липня 2017 14:35 Міжнародне співробітництво
Міська влада працює над створенням системи безпеки у Харкові Представники китайської компанії «Huawei» запропонували міській владі Харкова співпрацю в сфері створення системи безпечного міста.

Про це сьогодні, 31 липня, йшлося в ході зустрічі першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова та представників міськради з китайською делегацією.

Директор Департаменту корпоративного бізнесу «Huawei» Хе Фанг зазначив, що їхня компанія - одна з найбільших в Китаї в сфері телекомунікацій, яка надає свої послуги в 170 країнах світу і має великий досвід у створенні системи «безпечне місто».

Також директор напрямку розвитку «Huawei» Гліб Малютін додав, що позиція компанії - зробити мультибрендове і недороге рішення.

«Наші фахівці спочатку вивчають інфраструктуру та комунікації міста і вже на підставі того, що вже в ньому існує, створюють систему «безпечне місто». Завдання компанії - зробити цей проект найдешевшим і прийнятним для міста», - зазначив Гліб Малютін.

У свою чергу Ігор Терехов зазначив, що Харків зацікавлений в створенні комплексного підходу в системі безпеки міста - це не просто відкриття єдиного центру управління надзвичайними ситуаціями та оснащення міста системою відеоспостереження, а й формування у харків'ян довіри до міської влади і поліції.

«Ми подивимося, що нам пропонує китайська сторона, щоб оснастити місто системою відеоспостереження і щоб Харків мав безпечну транспортну інфраструктуру», - зазначив Ігор Терехов.

Перший віце-мер також підкреслив, що питанням технічного впровадження системи безпечного міста в Харкові займатиметься все ж та компанія, яка зможе на якісно новому рівні вибудувати цю систему.

«Ми хочемо виконати цю роботу в дуже стислі терміни. Починати її ми будемо з конкретних об'єктів - зони підвищених ризиків - це аеропорт, залізничний вокзал, автовокзали і залізничної станції. У цих місцях, а також на в'їздах і виїздах з міста ми повинні встановити відеоспостереження», - додав Ігор Терехов.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день міська влада Харкова співпрацює в цьому напрямку також з американськими партнерами - компанією «Guliani Security & Safety» (США). Зокрема, місто розглядає з американськими експертами питання створення єдиної служби оперативного реагування на надзвичайні ситуації в Харкові.


Друкувати
Останні новини