Міська влада буде домовлятися про збереження електроенергії на життєво важливих об'єктах міста
22 грудня 2014 17:47 Місто
Міська влада буде домовлятися про збереження електроенергії на життєво важливих об'єктах міста На деяких об'єктах охорони здоров'я та освіти, транспорту та культури, включених у графік віялових відключень «Харківобленерго», буде збережена електроенергія.

Як зазначив сьогодні, 22 грудня, під час наради з директорами департаментів міськвиконкому заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов, мова, зокрема, йде про стаціонарні відділення лікарень та лікувальні заклади, де надають невідкладну допомогу, в школах і дитячих садках, в яких йде навчальний процес.

Також місто буде домовлятися з АК «Харківобленерго», щоб не відключали електроенергію в Харківському національному академічному театрі опери та балети ім. Лисенка, в якому на зимових канікулах по кілька разів на день щодня проходитиме новорічний спектакль для школярів. Також не будуть знеструмлюватиме пл. Свободи, на якій щодня проходитиме новорічний ярмарок. Площа буде зі світлом і в новорічну ніч.

Ігор Терехов також зазначив, що на ті маршрути трамваїв і тролейбусів, лінії яких знеструмлюють під час віялових відключень, повинні випускати додаткову кількість міських автобусів, на світлофорних об'єктах, які підпадуть під відключення, будуть виставлені регулювальники руху.

У житлових будинках та будівлях найбільші проблеми можуть виникнути при користуванні ліфтами, оскільки вони можуть зупинятися в той час, коли в них будуть знаходитися люди. Роботу ліфтів необхідно зупиняти за півгодини до часу веерного відключення електроенергії.

«Важливо, щоб ми виробили систему, при якій об'єкти, які забезпечують життєдіяльність міста, були з електрикою», - підкреслив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини