Міська рада допомагає жителям недобудови на Нових Будинках
23 липня 2021 16:15 Суспільство
Міська рада допомагає жителям недобудови на Нових Будинках Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов провів нараду з фахівцями профільних департаментів і пайовиками недобудови по пр. Героїв Сталінграда, 163-167.

На даний момент перша секція житла готова на 98%, друга - на 75%, третя - на 12%. Всього, за інформацією пайовиків, у будівництво вклали кошти близько 100 осіб. Деякі купили квартири ще в 2011 році.

Як повідомив заступник директора Департаменту територіального контролю і земельних відносин Євген Швець, представники міської ради зустрічаються з пайовиками з 2018 року. Для вирішення житлового питання людей створили робочу групу і спочатку розробили такий алгоритм дій - створення кооперативу, реєстрація об'єкта нерухомості на новий кооператив і добудова будинку. Як зазначили самі пайовики, не всі згодні з таким варіантом.

«З 2018 року цього зроблено не було. Є два шляхи - або це зробить компанія-забудовник або інше товариство. В такому випадку нова організація повинна отримати всі дозвільні документи, але для цього потрібно пройти довгий шлях. Тому, щоб цей будинок побудувати якомога швидше - краще, щоб це зробила нинішня компанія. Для цього ми в рамках робочої групи відпрацюємо шляхи взаємовідносин між пайовиками і забудовником, щоб люди отримали те, на що претендують. Завдання міської ради - зробити так, щоб забудовник виконав договірні зобов'язання», - повідомив заступник директора департаменту.

Секретар міської ради доручив фахівцям із земельних відносин, юристам, архітекторам вибудувати дорожню карту. Він підкреслив, що необхідно знайти нові прийнятні шляхи вирішення проблеми.

«На тижні збирайтеся, виробляйте дорожню карту. Я розумію, що ситуація дуже серйозна. Всі юристи, всі фахівці будуть на вашому боці», - заявив Ігор Терехов на зустрічі з людьми.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини