Минулої доби у Харкові через обстріли сталося 13 пожеж
22 квітня 2022 08:14 Оперативна інформація
Минулої доби у Харкові через обстріли сталося 13 пожеж Підрозділи ДСНС протягом доби, з 21 по 22 квітня, здійснили 13 виїздів на гасіння пожеж, спричинених ворожими обстрілами.

Як повідомили у Головному управлінні ДСНС у Харківській області, минулої доби внаслідок обстрілів пожежі сталися у Київському (4 пожежі) та Московському (6) районах Харкова, а також у Богодухівському (2) та Ізюмському (1) районах області. Там горіли багатоповерхові та приватні будинки, гаражі та автомобілі, а також складські та виробничі будівлі.

Зокрема, у Московському районі пожежа сталася у житловій п’ятиповерхівці, де з першого по четвертий поверхи горіли відразу дев’ять квартир. Площа пожежі склала близько 650 кв. м. На місці події працювало п’ять одиниць пожежно-рятувальної техніки та 30 працівників ДСНС. За три години пожежу вдалось приборкати.

Також рятувальники ліквідовували пожежі у складській будівлі площею близько 1 тис. кв. м та у виробничій будівлі площею 300 кв. м. Події сталися увечері в Київському районі Харкова. У гасінні пожеж було задіяно 12 одиниць техніки та 60 чоловік особового складу ДСНС.

Усього за добу рятувальники здійснили 35 оперативних виїздів, з яких 24 -  на ліквідацію пожеж: 13 - спричинених обстрілами та 11 - пожеж, не пов’язаних з воєнними діями, що сталися в екосистемах, приватному секторі та на інших об'єктах. Також сім разів рятувальники виїздили на допомогу населенню та чотири рази – на розбирання завалів у зруйнованих будівлях Московського, Індустріального та Київського районів. 

Крім того, протягом доби піротехнічні підрозділи ДСНС здійснили 71 виїзд на знешкодження боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини