Мінрегіонбуд: Комунальники мають самі вирішувати, скільки замінити ліфтів і упорядкувати парків
26 червня 2014 16:56
Мінрегіонбуд: Комунальники мають самі вирішувати, скільки замінити ліфтів і упорядкувати парків Децентралізація влади, передбачена в країні, торкнеться в тому числі й сфери комунального господарства. Про це сьогодні, 26 червня, в ході виїзної наради з благоустрою Харкова повідомив начальник Управління благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Максим Барінов.

За його словами, децентралізація передбачає передачу фінансових ресурсів безпосередньо територіальним громадам, яким крім грошових коштів передадуть і додаткову відповідальність. Максим Барінов підкреслив, що керівництво міста, комунальники, а головне - харків'яни самі повинні вирішувати, скільки їм упорядкувати парків, висадити дерев або замінити ліфтів.

«Ніхто, напевно, не прийме більш правильних рішень, ніж влада на місцях і керівники комунальних служб. Тут самі вирішать, що краще робити - зайнятися висадкою дерев чи благоустроєм парку. Керівництво і населення повинні визначитися, що в їхньому місті потрібно зробити зараз і упорядкувати в наступному році. Повинні бути комісії або інспекції з благоустрою, які будуть все координувати і контролювати», - зазначив представник Мінрегіонбуду.

За його словами, на місця, як і раніше, буде виділятися сума з держбюджету, передбачена на забезпечення життєдіяльності міста, тільки тепер територіальні громади будуть самі її розподіляти.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини