Міліція посилить контроль за парком на бульварі Юр'єва
14 червня 2013 20:20
Міліція посилить контроль за парком на бульварі Юр'єва Правоохоронці простежать, щоб у парку, що розташований за бул. Юр'єва, не тренували бійцівських собак.

Про це сьогодні, 14 червня, повідомив заступник директора Департаменту комунального господарства Юрій Коваленко.

За його інформацією, до департаменту надійшли скарги від мешканців Фрунзенського району, які проводять своє дозвілля в парку Юр'єва. Харків'яни попросили звернути увагу на власників собак бійцівських порід, які не тільки вигулюють своїх вихованців поблизу дитячих майданчиків і зон відпочинку, але і тренують тварин, використовуючи стовбури дерев.
 
Юрій Коваленко зазначив, що за останній час в районі почастішали випадки, коли господарі собак виховують у тварин агресію, використовуючи стовбури дерев як тренувальні манекени. У результаті за короткий період тільки в парку Юр'єва були зіпсовані стовбури понад 15 дерев: у них обгризена кора, від чого зелені насадження почали сохнути.
 
«Інспекція з благоустрою, озеленення та екології спільно з правоохоронцями провела перевірку парку на бульварі Юр'єва. Ми виявили, що деякі недбайливі харків'яни тренують тут своїх собак, і ті псують кору дерев. Це порушення набуває масового характеру, тому ми передали інформацію міліції, і тепер правоохоронці посилять контроль і патрулювання цієї території», - повідомив Юрій Коваленко.
 
Він уточнив, що міліція, керуючись ст. 154 Кодексу України про адміністративні порушення, може оформляти протоколи на таких порушників і передавати їх до адміністративної комісії, а надалі й до суду. Стаття дозволяє накласти на порушника штраф, а при повторному інциденті - конфіскувати собаку в судовому порядку.
 
Заступник директора департаменту зазначив, що працівники КП «Харківзеленбуд» вживають профілактичних заходів, обробляють і зафарбовують пошкоджені ділянки дерев. За його словами, вигул собак у парку заборонений, а спеціально обладнані майданчики знаходяться в глибині мікрорайону на пустирях.
 
Нагадаємо, в 2011 році в парку на бульварі Юр'єва був проведений капітальний ремонт: встановлено зовнішнє освітлення і понад 300 лавок, покладений єврогазон і розбиті квітники, висаджено понад 100 дерев цінних порід.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини