Мери зарубіжних міст пишуть Геннадію Кернесу листи підтримки (доповнено)
23 травня 2014 17:00
Мери зарубіжних міст пишуть Геннадію Кернесу листи підтримки (доповнено) На адресу Харківського міського голови Геннадія Кернеса продовжують надходити листи зі словами підтримки від зарубіжних колег.
Керівники іноземних міст висловлюють стурбованість у зв'язку з тим, що трапилося, і бажають меру Харкова якнайшвидшого одужання.

«Ми з обуренням сприйняли звістку про замах на Вас і про Ваше небезпечне для життя поранення. Бажаємо Вам всього найкращого, якнайшвидшого одужання і нічим не ускладненого процесу лікування. Нехай Ваша сила і енергія допоможуть Вам пережити цей важкий час», - написали в листі бургомістр міста Вюрцбурга (Німеччина) Маріон Шеффер-Блейк і обербургомістр Крістіан Шухардт. 

Зі словами підтримки звернувся до Геннадія Кернеса і мер міста Марібор (Словенія) Андрій Фіштравек. 

«З тривогою ми спостерігаємо, що відбувається в нашому місті-побратимі Харкові. Ми шкодуємо про те, що трапилося з Вами, і сподіваємося, що Ви одужаєте найближчим часом», - зазначив у посланні мер словенського міста. 

Ще один лист надійшов на адресу Харківського міського голови від мера литовського міста Каунас Андрюса Купчінскаса. 

«Каунасці з великим занепокоєнням спостерігають за подіями останніх місяців в Україні і в Харкові. Ми рішуче підтримуємо Вашу позицію про збереження Харкова у складі України та про територіальну цілісність України. Мене глибоко вразила звістка про замах на Вас. Дозвольте висловити мою і каунасців підтримку жителям Харкова і особисто Вам. Бажаємо Вам якнайшвидшого одужання. Також бажаємо, щоб Ваша позиція і далі сприяла утриманню стабільної ситуації і допомогла якнайшвидше знайти рішення проблем в інших регіонах Східної України. Здоров'я Вам і добрих політичних рішень!» - говориться у листі Андрюса Купчінскаса.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини