Мер Каунаса Андрюс Купчінскас підтримав харків'ян
15 квітня 2014 12:38
Мер Каунаса Андрюс Купчінскас підтримав харків'ян Мер литовського міста Каунас Андрюс Купчінскас надіслав на адресу Харківського міського голови Геннадія Кернеса звернення зі словами підтримки.
«Каунас і Харків вже протягом ряду років є містами-партнерами. Протягом цих років у різних сферах життя було впроваджено чимало проектів. Завдяки різнобічним обмінам ми ще краще пізнали один одного, вчилися один у одного. Тому каунасців з великою стурбованістю стежать за подіями останніх місяців в Україні і у Вашому місті.

Думки каунасців, як і абсолютної більшості жителів Литви, висловлено в заяві МЗС Литви щодо України. 

Шановний мер міста Харкова Геннадій Кернес! 

Бажаємо політикам зберігати тверезий розум і закликаємо до цього харків'ян, бути патріотами і докладати всіх зусиль, щоб була збережена єдність і територіальна цілісність України. Як Ви і стверджуєте у своєму зверненні до харків'ян, Україна в цей час знаходиться в переломному положенні, тому збереження цілісності країни є життєво важливим. 

Бажаємо Вам і всім харків'янам знайти найкращі для всіх рішення в цей період випробувань. Також бажаємо місту-партнеру Харкову і Україні світлого майбутнього у спільному європейському домі Європейського Союзу та подальшого взаємного співробітництва», - говориться у зверненні Андрюса Купчінскаса.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини