Малі Олімпійські ігри стартували в Ленінському районі
29 січня 2014 13:54 Місто
Малі Олімпійські ігри стартували в Ленінському районі Районний етап Малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини» стартував сьогодні, 29 січня, в Ленінському районі.

Святкове відкриття Ігор пройшло в басейні СК «Локомотив». Всього в заході взяли участь 13 команд плавців, до складу яких увійшли 140 учнів 3-8 класів загальноосвітніх закладів району. Першими за перемогу в Малих Олімпійських іграх сьогодні битимуться школярі 7-8 класів. Інші етапи змагань триватимуть до кінця березня.

Під час урочистого відкриття для учасників і глядачів виступили переможці міжнародних змагань зі стрибків у воду, а також учасники збірної України з синхронного плавання. Вітали юних спортсменів директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко і голова Адміністрації Ленінського району Максим Мусєєв, які побажали дітям перемог і завжди бути чемпіонами.

За словами голови районної адміністрації, за шість років проведення Малих Олімпійських ігор в них взяло участь більше 3,5 тис. дітей району, а цього року візьмуть участь півтисячі школярів. Як зазначив Максим Мусєєв, найсильніші команди в Ленінському районі - з плавання та футболу, які й допоможуть привести район до перемоги на загальноміському етапі.

Директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко у свою чергу зазначив, що відмінна риса Ігор 2014 року - це змагання з бадмінтону та баскетболу, які раніше до програми Ігор не включалися. За його словами, найближчим часом харківську Малу Олімпіаду відкриють у Московському та Дзержинському районах.

«Спорт - дуже важлива частина нашого життя. Сьогодні ми проводимо в школах спортивні майстер-класи, де досвідчені тренери показують нашим дітям різні вправи і розповідають про користь здорового способу життя. А головне - ми бачимо, що діти хочуть бути чемпіонами, і число наших спортсменів зростає з кожним роком», - підкреслив директор департаменту.

Нагадаємо, районні етапи Малих Олімпійських ігор проходять напередодні Зимової Олімпіади-2014. Вчора, 28 січня, він стартував у Київському районі. Зимові Олімпійські ігри 2014 року пройдуть у місті Сочі (Росія) з 7 по 23 лютого.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини