Львівський театр юного глядача покаже в Харкові спектакль за п'єсою німецького драматурга
20 листопада 2014 16:25 Культура
Львівський театр юного глядача покаже в Харкові спектакль за п'єсою німецького драматурга Вистава «О восьмій вечора на Ковчезі» Першого українського театру для дітей та юнацтва (Львів) покажуть 4 грудня в Харкові.
Як повідомили у львівському театрі, вистава за п'єсою німецького драматурга Ульріха Губа в перекладі Христини Назаркевич є спільною продукцією Goethe-Institut в Україні і Першого українського театру для дітей та юнацтва. Прем'єра вистави «О восьмій вечора на Ковчезі» в режисурі Юрія Мисака відбулася в 2013 році, і до цих пір це один з найулюбленіших вистав львівського глядача. 

Вистава пройде в Харківському театрі для дітей та юнацтва (вул. Полтавський шлях, 18). Початок - о 14:00. 

Організатори запрошують на перегляд вистави дітей, батьків, школярів та вчителів. Вхід на виставу безкоштовний, за попередньою реєстрацією за телефоном ХТДЮ: (057) 712- 02-65. 

Крім Харкова спектакль «О восьмій вечора на Ковчезі» покажуть в низі інших міст країни - Херсоні, Запоріжжі, Черкасах та Дніпропетровську. 

Турне театру містами України проводиться для налагодження міжкультурних зв'язків, кращого знайомства з театральними колективами, їх творчістю і популяризацією сучасної драматургії та режисури в Україні. Турне проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина та у співпраці з Львівською міською радою. Партнери показу - театри, в яких проходять вистави.

Довідка. «О восьмій вечора на Ковчезі» - п'єса, в якій дітям розповідається про Всесвітній потоп, при цьому автор з усією серйозністю береться за питання про Бога, не забуваючи про легкість та гумор. Вистава на 2-і дії. Тривалість - 1 год. 40 хв. П'єса стала класикою дитячої драматургії, в 2006 році була відзначена Німецькою дитячою театральною премією. 
Друкувати
Останні новини