Лікарі нової філії дитячої лікарні №24 провели 2,5 тисячі прийомів
10 квітня 2014 12:37
Лікарі нової філії дитячої лікарні №24 провели 2,5 тисячі прийомів У філії поліклініки дитячої клінічної лікарні №24 по пр. Гагаріна, 174, яка відкрилася майже два місяці тому, до педіатрів звернулися 2,5 тис. разів. Про це сьогодні, 10 квітня, повідомила головний лікар лікарні Лідія Шарапанюк. За її словами, за цей час педіатри зробили 600 відвідувань дітей на дому, близько 1,5 тис. звернень до дільничних докторів надійшло в самій поліклініці. Також дітей обслуговували і вузькопрофільні спеціалісти - хірург, ортопед, невропатолог, дерматолог, отоларинголог, окуліст. Вони приймають пацієнтів за попереднім записом. Всього в поліклінічному відділенні працює 14 кабінетів, включаючи і кімнату відпочинку для дітей та батьків.

За словами Лідії Шарапанюк, відвідуваність поліклініки дуже висока. У день до одного педіатра приводять до 60 дітей, також користується великим попитом процедурний кабінет.

«Якщо раніше батькам цього району доводилося везти дітей на вулицю Руставелі, де знаходиться центральний офіс поліклініки, то зараз вони можуть звернутися до лікаря в установу, яка знаходиться поруч з будинком. Це дуже зручно. Також це зручно і для співробітників філії поліклініки», - підкреслила головний лікар.

Всього на обліку в поліклініці знаходиться 2,5 тис. дітей.

Друкувати
Останні новини