Легендарного льотчика привітали з Днем Перемоги
05 травня 2017 16:56 Місто
Легендарного льотчика привітали з Днем Перемоги Герой Радянського Союзу, генерал-майор авіації Михайло Карпєєв сьогодні, 5 травня приймав вітання з 72-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса легендарного льотчика привітали директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна, представники райадміністрації, районного та обласного військових комісаріатів.

Ветерану побажали невгасимого життєлюбства, міцного здоров'я і довгих років життя.

Довідка. Карпєєв Михайло Полікарпович народився 21 листопада 1922 року. Штурман 75-го гвардійського штурмового авіаполку гвардії лейтенант Карпєєв в ході війни здійснив 310 бойових вильотів, знищив 25 танків, 27 гармат, 40 автомобілів з військовим вантажем, 60 залізничних вагонів, сотні гітлерівців. Брав участь у визволенні міста Харкова. Звання Героя Радянського Союзу йому було присвоєно 29 червня 1945 року за проведені 100 успішних вильотів на літаках ІЛ-2 зі знищенням ворожої техніки і живої сили противника, 100 бойових вильотів на розвідку, 110 бойових вильотів для зв'язку з партизанами і за проявлені при цьому мужність, відвагу і героїзм.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини