Легендарного харківського льотчика привітали з Днем міста
23 серпня 2017 13:17 Місто
Легендарного харківського льотчика привітали з Днем міста Героя Радянського Союзу, генерала-майора авіації Михайла Карпєєва сьогодні, 23 серпня, привітали з 74-тою річницею визволення Харкова від нацистських загарбників, Днем міста та 26-ю річницею Незалежності України.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса легендарного льотчика привітала голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна, інші представники райадміністрації.

Ветеранові побажали міцного здоров'я, мирного неба та добробуту, а також подякували за мужність, працьовитість і волю до перемоги.

Довідка. Карпєєв Михайло Полікарпович народився 21 листопада 1922 року. Штурман 75-го гвардійського штурмового авіаполку гвардії лейтенант Карпєєв в ході війни здійснив 310 бойових вильотів, знищив 25 танків, 27 гармат, 40 автомобілів з військовим вантажем, 60 залізничних вагонів, сотні гітлерівців. Брав участь у визволенні міста Харкова. 29 червня 1945 йому було присвоєно звання Героя Радянського Союзу за проведені 100 успішних вильотів на літаках ІЛ-2 зі знищенням ворожої техніки і живої сили противника, 100 бойових вильотів на розвідку, 110 бойових вильотів для зв'язку з партизанами і за проявлені при цьому мужність, відвагу і героїзм.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини