Курси англійської мови для переселенці ввідкрилися у Харкові
15 жовтня 2015 15:16 Міжнародне співробітництво
Курси англійської мови для переселенці ввідкрилися у Харкові  Презентація програми навчальних курсів-тренінгів для внутрішньо переміщених осіб із Донецької та Луганської областей відбулася сьогодні, 15 жовтня, в КП «Центр розвитку міжнародного співробітництва».

Як зазначив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, це абсолютно новий для України проект, який реалізується міською владою Харкова та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ). За його словами, тренінги спрямовані на навчання та підвищення кваліфікації переселенців, які живуть у харківському модульному містечку. Першими в навчальній програмі стали тримісячні безкоштовні курси англійської мови для дітей і дорослих, які почалися з сьогоднішнього дня.

«Упевнений, що в сучасному світі знання іноземних мов просто необхідне, оскільки розвиває світогляд, розширює життєві перспективи і можливості будь-якої людини. Але це лише перший крок. Далі будуть організовані комп'ютерні курси, тренінги з психологічної підтримки як переселенців, так і соцпрацівників, які з ними працюють. Міська влада прагне створити всі необхідні умови, щоб проживання в модульному містечку було для тимчасово переміщених осіб максимально комфортним. Ми робимо все можливе, щоб соціальна адаптація цих людей і їх інтеграція в міське життя відбувалася якомога швидше і ефективніше», - зазначив Ігор Терехов.

Директор проекту підтримки транзитних містечок для внутрішньо переміщених осіб Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Матіас Брандт також підкреслив, що цей проект, реалізований Харковом і Німеччиною, повинен вирішити важливе завдання, а саме: допомогти якнайшвидшій соціальній адаптації переселенців.

«Ми розширюватимемо цю програму. Зокрема, є задумки підвищувати кваліфікацію жителів містечка і навчати їх таким професіям, як бухгалтер, кравчиня, закрійник, або, наприклад, прочитати для них курс про те, як відкрити свій власний бізнес», - повідомив Матіас Брандт.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини