Кращих школярів Шевченківського району нагородили стипендіями
25 січня 2019 10:42 Освіта
Кращих школярів Шевченківського району нагородили стипендіями Вшанування школярів, які будуть отримувати стипендії Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти», пройшло в Харківському національному медичному університеті.

У заході взяли участь народний депутат України Валерій Писаренко, голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський, ректор Харківського національного медичного університету Володимир Лісовий, депутати, працівники закладів освіти та учні району.

Стипендії отримали школярі, які посіли призові місця в обласних та всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів, на різних етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, в спортивних і творчих змаганнях. 61 школяреві були вручені іменні сертифікати на право отримання стипендії, подячні листи батькам від Харківського міського голови Геннадія Кернеса і народного депутата України Валерія Писаренка, а також пам'ятні подарунки.

Від імені міського голови голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський подякував школярам, їхнім батькам та вчителям за щоденну і кропітку працю і високі результати в навчанні.

«Ви вже вписали свої імена в історію нашого району і нашого міста. Перемогти - це нелегко, залишатися першим - завжди важче. Необхідно бути наполегливими і цілеспрямованими, добиватися поставлених цілей, щодня виявляючи працездатність і працьовитість. Пам'ятайте, що поруч з вами завжди наставники, які підтримують всі ваші починання, прагнення до досконалості і, звичайно ж, пишаються вашими перемогами на благо нашого рідного міста і майбутнього нашої країни», - зазначив Володимир Котковський.

Учнів і всіх присутніх в залі також привітав народний депутат України Валерій Писаренко.

«Харків по праву є освітньою столицею України. Мені дуже приємно, що в такому юному віці ви вже маєте великий список досягнень. Сьогодні з повною упевненістю можна сказати, що ви - гордість нашого району, всього Харкова, а може бути, і навіть України. Я висловлюю слова величезної подяки батькам, присутнім в залі, за вашу працю і терпіння, педагогам - за ваш професіоналізм, відданість і турботу про майбутнє нашого улюбленого міста Харкова. Бажаю вам успіхів і нових звершень!» - сказав народний депутат.

Зазначимо, що традиція заохочувати школярів за досягнення в навчанні та спорті за підсумками навчального року була закладена в 2003 році. У 2018/2019 навчальному році стипендії Харківського міського голови і Харківської міської ради отримають 360 школярів та студентів міста.

Друкувати
Останні новини