Країни Європи продовжують допомагати харків'янам
21 червня 2022 08:49 Міжнародне співробітництво
Країни Європи продовжують допомагати харків'янам Міжнародні партнери продовжують надсилати до Харкова гуманітарну допомогу.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, від міста Лілль (Франція) за підтримки Асоціації медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» отримано гуманітарний вантаж з медикаментами (33 палети). Від організації «Federation Nationale de  Protection Civile» (Франція) - 24 палети з продуктами харчування, а також 23 палети з засобами гігієни та постільною білизною для лікарень.

Місто Познань (Польща) передала вантаж з продуктами харчування, дитячим харчуванням та засобами гігієни. Місто Трнава (Словаччина) - черговий, третій, вантаж з продуктами харчування та гігієнічними засобами (31 палета). У департаменті зазначили, що загалом з початку війни з Трнави направили 86 палет загальною вагою 45,4 т. 

Також у Харків доставлено допомогу від німецької організації «IsraAid Germany» (медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни).

У департаменті підкреслили, що також з початку військового вторгнення у містах-партнерах проводяться акції на підтримку України та Харкова. Місто інформує закордонні муніципалітети про сучасну ситуацію в Харкові, що склалася внаслідок російської агресії - обстрілів, бомбардувань та руйнувань об’єктів міської інфраструктури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини