КП «Харківблагоустрій» запрошує на роботу дворових робітників
24 березня 2016 14:57 ЖКГ
КП «Харківблагоустрій» запрошує на роботу дворових робітників Комунальному підприємству «Харківблагоустрій» потрібні співробітники для роботи з благоустрою міста, нові кадри будуть забезпечені всім необхідним.

Зараз на підприємстві - менше половини необхідної кількості працівників.

Як повідомила директор КП «Харківблагоустрій» Катерина Сливінська, нинішні дворові робітники - це не ті двірники, які були 10-15 років тому. «Працівники не тільки підмітають територію, а й беруть участь у комплексному благоустрою. Це означає, що крім прибирання вони займаються і газонами - облаштуванням, посадкою, розпушуванням. У нас є мотокультиватори, засоби механізації для полегшення праці двірників. Тобто сьогоднішній дворовий робітник - це інтелігентний, професійний працівник», - зазначила директор підприємства.

Вона також повідомила, що заробітна плата робітників коливається від мінімальної до чотирьох тисяч гривень. Крім того, в місті вже кілька років діє програма щодо соціального захисту співробітників підприємства. Їм надають пільгу на оплату житлово-комунальних послуг, в літній період місто частково оплачує оздоровлення працівників та їхніх дітей. «Ми гарантуємо нашим співробітникам похилого віку, а у нас їх більшість, що коли вони вийдуть на пенсію, у них буде гідне пенсійне забезпечення», - зазначила директор підприємства.

КП «Харківблагоустрій» запрошує до свого колективу близько 700 співробітників. Робітників забезпечують інвентарем і спецодягом. З питань працевлаштування можна звертатися за тел.: 702-18-85.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини