Колективу «КВПВ» представили нового директора
08 грудня 2015 13:15 ЖКГ
Колективу «КВПВ» представили нового директора Радник міського голови, депутат міськради Фазіль Аббасов приступив до роботи на новій посаді - директора КП «Комплекс з вивозу побутових відходів».

Сьогодні, 8 грудня, його представили колективу підприємства. Заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко подякував колишньому директорові В'ячеславу Мустафіну за його працю і внесок у розвиток підприємства.

«Використовуючи досвід В'ячеслава Закировича, ми піднімемо підприємство на більш високий рівень, але вже разом з новим директором. Реалізація всіх тих напрямків, які він починав тут розвивати, однозначно буде продовжена, і підприємство тільки вдосконалюватиметься», - зазначив Андрій Руденко.

За його словами, В'ячеслав Мустафін продовжить брати участь у роботі підприємства.

У свою чергу Фазіль Аббасов запевнив, що виправдає надану довіру, і городяни побачать, як покращилася якість наданої послуги. Він підкреслив, що колектив «КВПВ» вміє працювати на «відмінно» і у підприємства є всі шанси стати одним з кращих в цій галузі.

Нагадаємо, що Фазіль Аббасов призначений директором підприємства терміном на п'ять років згідно з розпорядженням Харківського міського голови Геннадія Кернеса. В'ячеслав Мустафін звільнений у зв'язку з виходом на пенсію.

Довідка. КП «КВПВ» займається вивезенням сміття від житлових будинків комунальної форми власності. На підприємстві працює близько 500 чоловік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини